Süleyman Soylu | Çakarlı Araç Açıklaması!

Direkizle 6 months ago 1 minutes, 53 seconds
385,848 views

495 Likes   214 Dislikes

Supported youtube embed functions and settings.

http://www.hurriyet.com.tr/bakan-soylu-okul-guvenligi-icin-kararli-adimlar-atilacak-40576500 Videonun Tamamı : http://www.dailymotion.com/video/x60go82
12.09.2017 Bizim emniyet şeritleri mübarek, tren gibi herkesin geçtiği şeritler oluyor. Kimse kusura bakmasın, biz 15 bin aracı emniyet şeridinden geçmek için nitelendirmişiz. Şimdi buna bir çözüm getirdik. Bu 15 bin aracın dışındakiler de var. Adam belediyede şef, üstüne lambayı takıyor. Çakarları takıyor, geçiyor. Bizim polis arkadaşımız durdursa bir büyük tartışma, telefonlar. Çok yakında bir zaman içerisinde hayata geçiriyoruz. Bizim kanunumuzun verdiği bir ayrıcalık var. Kanunun verdiği imtiyazlar ve ayrıcalıklar var. Bunların dışında kimse emniyet şeridinden geçemeyecek ...

Sayın Süleyman Soylu İçişleri Bakanı
Açığa Alınan Polis , Çakarlı lamba zulmü , Polis açığa alındı , Başpolis nç , İstanbul Emniyet , İstanbul milli eğitim müdürü yelkenci , Süleyman Soyludan Açıklama , Fatih Altaylı , o polise madalya takın , açığa alınan polis memuru nç , sen benim kim olduğumu biliyor musun? , şırnak il sağlık ve çevre müdürü , suç duyurusu , Adnan zeki bıyık , Hıncal Uluç , Ertuğrul özkök , asıl sen kimsin ulan , köşe yazısı , sen kimsin? , #ÇAKARLI İL MÜDÜRÜ GİBİ ZORBALARA EN SERT ELEŞTİRİ MÜFTÜ ADNAN ZEKİ BIYIK'TAN GELDİ;

"NAMUSSUZSUN"

"SEN BENİM KİM OLDUĞUMU BİLİYOR MUSUN?" DİYENLERE
SAYIN MÜFTÜ ADNAN ZEKİ BIYIK'TAN MUHTEŞEM TESPİT;
"NAMUSSUZSUN!!!" DEDİ

Edirne'de Selimiye Cami'nde konuşan “sıra dışı
müftü” Bıyık, "Burada ‘Cin Ali’ hikayesi anlatmıyorum" derken, "Müslüman adam, başkasının hakkına tecavüz etmez" diye belirtti.

Bıyık, "Polise sen benim kim olduğumu biliyor musun" diyor. Sen namussuzsun. Bunu diyorsan namussuzsun" ifadelerini kullandı.

İŞTE O SES KAYDI https://yeuteu.com/video/cUN0cWVAonE"Sen benim kim olduğumu biliyor musun?" "Sen namussuzsun!"
Kamuoyunun “sıra dışı müftü” olarak adlandırdığı Kırklareli İl Müftü Yardımcısı Adnan Zeki Bıyık, dikkat çeken sözler sarf etti...
Başpolis N.Ç., Valiliğin koruma kararı olmadan, kiralık aracına çakar lambası takan İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Faruk Yelkenci’ye, çıkarılan yönetmelik gereği ceza kesmişti.

Olayda 108 TL’lik cezanın kesilmesinin ardından Müdür Yelkenci'nin, polis müdürlerini arayarak “Benim kim olduğumu biliyor musunuz” dediği öne sürülmüştü. Ve tüm bunların ardından, kanun gereği İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci’ye para cezası kesen Başpolis N.Ç., açığa alınmıştı.

Haber sonrasında konu Meclis gündemine taşınmış, iktidara yakın medyada da durum eleştirilmişti. İstanbul Emniyet Müdürlüğü de bir açıklama yapmıştı.

"SEN NAMUSSUZSUN..."

Kamuoyunun “sıra dışı müftü” olarak adlandırdığı Kırklareli İl Müftü Yardımcısı Adnan Zeki Bıyık da, konuyla ilgili dikkat çeken sözler sarf etti.

Edirne'de Selimiye Cami'nde konuşan “sıra dışı müftü” Bıyık, "Burada ‘Cin Ali’ hikayesi anlatmıyorum" derken, "Müslüman adam, başkasının hakkına tecavüz etmez" diye belirtti.

Bıyık, Faruk Yelkenci için, "'Sen benim kim olduğumu biliyor musun' diyor. Sen namussuzsun. Bunu diyorsan namussuzsun" ifadelerini kullandı.

İşte Bıyık'ın o konuşması:

"Saat gece 3’te geçmiş, Almanya’da oluyor. Kırmızı ışıkta geçiyor. Adamı başkanlıktan attılar. Adam 150 ile radara yakalanıyor, kırmızı ışıkta geçiyor. Polis durduruyor. Efendim, şu kadar ceza diyor. ‘Sen benim kim olduğumu biliyor musun’ diyor. Sen namussuzsun. Bunu diyorsan namussuzsun. Radara girdiysen vereceksin paranı. Ben de giriyorum, tak ödüyorum. Kuralsızlık yapmıyor muyuz, yapıyoruz. Bazen işimiz oluyor, bastırıyoruz. Kırmızıda geçtiysen vereceksin parayı.

Müslüman adam namuslu adamdır. Adam Belediye Başkanı, Avrupa’da belediye başkanının işine son veriyorlar. Kırmızı ışıkta geçti diye. Gecenin üçü beyler, araba yok. Adamlar oturtmuş kurallarını. Ben istiyorum ki, benim ülkemde de kurallar işlesin. Herkes birbirine saygı duysun."

İşte bu !..
Başpolis Nihat ÇALIŞKAN'ın, EMNİYET-SEN'in ve bu duruşa destek veren SİZLER'in Zaferi !..
Yeterli mi? HAYIR Yetmez..
İl Milli Eğitim Müdürü gerekli cezayı alana kadar mücadeleye devam.
Demek ki neymiş?
BİRLİKTEN KUVVET DOĞARMIŞ.
Daha da güçlü olmak için EMNİYET-SEN ile kalın !..
Yaşasın EMNİYET-SEN !...

Comments